fbpx
11 Лютого, 2021

Устілки та засоби догляду за ногами

Фізичні навантаження, тривале перебування на ногах (для представників деяких професій), заняття спортом, активний ритм сучасного життя….

Якщо в кінці дня з’являються важкість, набряки в ногах, судоми, печіння, дискомфорт в стопах і щиколотках, болі в спині – задумайтеся про додаткову підтримку і захист стоп, адже здоров’я ніг – запорука благополуччя і гарного самопочуття.

Стопа виконує в основному дві функції: опорну й амортизаційну. Стопи є першим природним бар’єром, які приймають удари і поштовхи під час ходьби, від їх стану залежить здоров’я всієї опорно-рухової системи. Оскільки в організмі людини все тісно взаємопов’язано – від здоров’я  хребта і таза залежить стан внутрішніх органів – шлунка, серця, нирок, сечового міхура, печінки і ін.

Сучасна ортопедія пропонує широкий вибір продукції (ортопедичні устілки і напівустілки, підп’яточники, вкладиші, міжпальцеві перегородки і т.д.), які використовуються як для лікування і профілактики захворювань стопи так і для досягнення максимального комфорту при носінні практично будь-якого взуття.

Користь застосування ортопедичних устілок полягає в наступному:

  • поліпшення кровообігу в нижніх кінцівках( особливо важливо при судинних захворюваннях ніг);
  • сприятливий вплив на роботу опорно-рухового апарату;
  • допомога в реабілітаційний період після травм;
  • профілактика поперечної та поздовжньої плоскостопості;
  • правильний розподіл навантаження у вагітних і людей із зайвою вагою;
  • підтримка при слабких м’язах і зв’язках стоп у людей похилого віку;
  • профілактика втоми і болів у людей, чия діяльність пов’язана з тривалим (більше 4 годин) стоянням – вчителі, перукарі, продавці та ін.;
  • допомога при динамічних тренуваннях.

Використовуючи ортопедичні устілки Ви забудете про шум в вухах, часті головні болі. Також зменшуються прояви варикозу, проходять інші неприємні симптоми і захворювання.

Регулярне носіння устілок здатне кардинально змінити стан організму в кращу сторону і забезпечити щоденний комфорт для ніг.