fbpx
7 Жовтня, 2020

Косметика для догляду та лікування

Використовуємо косметику найкращих світових подологічних лідерів (Країна – Німеччина): Gehwol та Laufwunder.

Бренд Gehwol відомий більше 150 років. Перший крем для ніг був створений в 1868 році в місті Люббек. За рахунок унікальних властивостей він став популярний у всьому світі, а разом з ним і компанія виробник. Її засновником був хімік Едуард Герлах.

Продукція є дуже ефективною. В її виробництві використовуються переважно натуральні складові. Косметика проходить ретельне тестування на різних етапах виготовлення.

Вибираючи косметику для ніг Gehwol, потрібно враховувати, що всі засоби мають вузьку спрямованість і покликані вирішувати якусь конкретну проблему.

Косметика фірми Gehwol є професійною та випускається в упаковках різного об’єму. Споживачі можуть придбати продукцію в ємностях від 30 мл до 5 літрів. В даний час це велике виробництво, яке пропонує споживачам 14 серій товарів для догляду за шкірою ніг, створених на основі лікарських рослин і масел. Крім того, в асортименті представлені креми для рук і деякі масажні товари.Бренд не зупиняється на досягнутому, випускаючи нові засоби по догляду за шкірою ніг.

Laufwunder – професійна лінія по догляду за стопою.

У 1973 році Франц Люттіке разом з дружиною Урсулою, володіючи невеликим капіталом, але величезним ентузіазмом, заснував підприємство «Франц Люттіке Гмбх» у Майнерцхагене. Свою роботу він починає з купівлі у фірми Бістерфельдт рецепта засобу по догляду за стопою «Лауфвундер», виготовленого в 1939 році.

З безліччю труднощів, в маленькому приміщенні почалося виробництво препарату «Лауфвундер».

Продукти Будинки Люттіке – це комбінування якісної, корисної для шкіри сировини з рослинними екстрактами і природними матеріалами.

Вони володіють високим лікувальним ефектом, пом’якшують шкіру, роблять її еластичною, повертають молодість.

До складу бальзамів входить унікальний комплекс екстрактів лікувальних трав, які прекрасно знімають втому і напругу, надають тонізуючу і заспокійливу дію, пом’якшують і зволожують шкіру.

Показання до застосування: суха огрубіла шкіра, натоптиші, мозолі і тріщини. Продукція будинку Lutticke (Німеччина) включає в себе:

  • професійну лінію косметичних засобів для щоденного догляду та вирішення проблем шкіри стоп і ніг торгової марки Laufwunder;
  • професійну серію протигрибкових препаратів Mykored;
  • серію профілактичних засобів для догляду шкірою стоп і ніг Callusan;
  • ортопедичні пластирі та ортези.