fbpx
25 Лютого, 2017

Про нас

 

Мене звати Катерина Заремська і я прагну зробити Ваші ніжки щасливими!
Величезний перелік Дипломів та Сертифікатів, які офіційно підтверджують мій рівень знань та великий досвід, завжди у вільному доступі для ознайомлення. Відгуки про якість та ефективність моєї роботи, а також фото, які це підтверджують є в соцмережах.
 

 

 

Ви помітили на ногах ознаки грибка?
Вам завдає дискомфорту надмірна пітливість ніг та неприємний запах?
Вас турбує надмірна сухість стоп, поява тріщин, натоптишів та мозолів, підошвових бородавок?
Ви часто стикаєтесь з проблемою врослих нігтів?
Ваші нігтьові пластини деформовані?
Ви відчуваєте дискомфорт під час ходьби?
Ви втомилися від постійної знесилюючої болі та бажаєте її позбутися?
Ви перепробували усі народні методи та впевнилися у їх неефективності?
Ви вже декілька разів зверталися до спеціалістів та лікарів, але все марно або ж малоефективно?

Я з задоволенням допоможу Вам вирішити всі Ваші проблеми та зроблю все можливе, щоб допомогти Вам позбутись болю та дискомфорту при ходьбі!

Гарантую повну безпеку – всі етапи дезинфекції та стерилізації інструментарію не приховані, а відбуваються у присутності клієнтів, а якщо немає можливості застосувати стерилізацію – використовуються одноразові інструменти та матеріали
Обробка стоп під час процедури педикюру проводиться виключно професійним подологічним апаратом – найбезпечнішим та найефективнішим методом.
Гарантую позитивний результат, оскільки для процедур використовуються апарати та косметика провідних німецьких виробників.
Виявляю причину виникнення проблеми та озвучую методи їх вирішення.
Позбавляю болю ефективно та безпечно.
Складаю план подальших дій
Компетентність, професійність, досвід, вузька спеціалізація з поглибленим її опануванням, ефективність, стерильність, безпечність, конфіденційність, позбавлення причини виникнення болю, а не постійна боротьба з наслідками.
Якщо щомісяця проводити апаратний медичний педикюр і дотримуватися всіх рекомендацій подолога, ви забудете про проблеми з нігтями і стопами, забезпечите собі відчуття комфорту при ходьбі і привабливий зовнішній вигляд ваших ніг.
Дякую за довіру і за те що обираєте нас!