fbpx
12 Лютого, 2023

Консультація подолога та дерматолога

Консультація подолога

Консультація подолога

Подологія – це ціла наука про стопу. Це наука яка знаходиться на перетині дерматології, хірургії та ортопедії. Лікар-подолог проводить діагностику та лікування дефектів ступні і нігтів, дає рекомендації з догляду, пропонує профілактичні заходи. Своєчасне звернення до такого фахівця дозволить уникнути серйозних проблем зі стопою.

Записатись на консультацію до подолога або дерматолога в Тернополі можна в клініці “Подолог Здорова Стопа”. Якщо Вас турбують тріщини на п’ятах, бородавки на підошві, вростання нігтя, симптоми грибка та інші проблеми, не відкладайте візит до лікаря на потім. У нас працюють досвідчені спеціалісти на найсучаснішому обладнанні. Результатом Ви будете задоволенні!

Симптоми, які вказують на те, що необхідна консультація подолога:

  • зміна шкіри стоп (сухість, лущення, тріщини);
  • поява підвищеного потовиділення, почервоніння на шкірі стоп;
  • поява наростів, бородавок, мозолів на стопах або пальцях ніг;
  • зміна кольору нігтьової пластини (біла, пожовкла, зелена, бордово-синя);
  • травма нігтя;
  • зміни стану нігтів (розшарування нігтя, крихкість, нерівна поверхня нігтя, потовщення нігтьової пластини).

Часто пацієнти відкладають візит до фахівця, оскільки думають, що їх чекає хірургічне лікування. Дійсно, лікування врослого нігтя, видалення мозолів звучить як щось боляче і травматичне. Сучасна подологія пропонує вирішення цих проблем малотравматичними методами. Сьогодні бородавки видаляють за допомогою кріодеструкції або місцевими засобами, попередньо обробивши шкіру навколо бородавки для більш швидкого і ефективного результату, врослі нігті лікують за допомогою коригувальних систем тощо.

Тому боятися подолога не варто, а ось заглянути до нього, не чекаючи поки проблема посилиться – точно необхідно.