fbpx
14 Серпня, 2020

Манікюр та педикюр

Манікюр  та педикюр стали невід’ємною частиною життя, особливо жіночого, адже доглянуті нігті на руках та ногах – це престиж, комфорт, почуття впевненості.

Манікюр повинен бути не тільки гарним, а й безпечним!

На даний час існує декілька основних методик виконання манікюру та педикюру:

– класичний(обрізний)  – найбільш поширений;
– європейський (не обрізний) – проводиться без допомоги ножиць;
– апаратний метод.

Принципова відмінність апаратного від класичного полягає у повній відмові від рідин та ріжучих інструментів на користь апарату, що забезпечує найбільш ретельний і дбайливий догляд та гарантує абсолютну безпеку і гігієнічність.

Видалення кутикули виконується за допомогою швидких шліфувальних насадок, що обертаються, які повністю замінюють майстрові щипчики, ножиці, апельсинові палички і т.д. і при цьому шкіра, яка розташована навколо нігтя, не пошкоджується. Прилад використовується для полірування, видалення огрубілої шкіри, шліфування.

Для обробки пластини застосовуються спеціальні пом’якшуючі креми для загрубівшої шкіри і речовини для жорстких і врослих нігтів. Вони мають дезинфікуючі властивості, тому при використанні цього методу практично повністю анулюється ймовірність розповсюдження грибкових захворювань.

Такий метод ідеально підійде власницям тонкої шкіри. Ще одна перевага полягає в тому, що процедура не травматична. Навіть при близькому розташуванні судин існує мінімальний ризик того, що шкіра буде зачеплена під час проведення.

Завдяки відсутності травм і дрібних пошкоджень шкіра зростає не надто інтенсивно, тобто плюс такого методу полягає в тривалому ефекті. Майстри рекомендують звертатися до апаратного методу раз в 2 тижні або й рідше.

Основною перевагою апаратного методу є безпека, адже цей метод мінімалізує травматизм і анулює можливість інфікування.

Апаратний педикюр і сучасні методики корекції нігтів можуть допомогти забути про біль, що провокується вростаючими нігтями, відновити ніготь.

Медичний педикюр рекомендований хворим з цукровим діабетом, майбутнім мамам, літнім людям, адже саме у цих груп людей широко поширені проблеми зі станом ніг.

Сучасні технології, безпечність і професіоналізм – три головних правила нашого салону.

Ми подаруємо Вам хороший настрій, красу  рук і легкість ніг!