fbpx

Видалення врослого кута в Тернополі

 

врослий кут

врослий кут

Якщо вас цікавить, професійне та якісне видалення врослого кута в Тернополі, тоді Вам в Клініку “Подолог Здорова Стопа”

Врослий кут нігтя –  це  одна з найпоширеніших проблем стоп. Причин виникнення врослого кута є дуже багато. Важливо розуміти чому саме у вас вростає ніготь. Хоча б раз у житті кожен стикався з такою проблемою. І, як правило, намагаються самостійно видалити кут. Ще однією причиною ускладнення є те, що багато людей думають, що потрібно почекати та ніготь відросте.

Першим і основним правило, для людей, котрі мають схильність до врослим кутів має бути – обрізати нігті правильно. Важливо обрізати нігті рівно, гострими ножицями та не обрізати нігті “під нуль”. Саме неправильно обрізані нігті першочергово провокують появи врослих кутів. 

Друге важливе правило, яке потрібно пам’ятати – обирати зручне взуття по-розміру. Ніяких вузьких носиків. Якщо ви обираєте взуття, яке стискає ваші пальчики, то будьте готові до врослих кутів.

Важливо також дотримувати правил гігієни та не носити дуже тісні шкарпетки чи колготки. Нашим ніжкам, перш за все потрібен комфорт. 

Якщо ви маєте врослі кути та ніяк не можете їх позбутись , тоді Вам потрібно звернутись за допомогою до професійного подолога. Адже, самостійно видалити правильно врослий кут практично не можливо.

Для видалення врослого кута в Тернополі завітайте в Клініку “Подолог Здорова Стопа”  ту професійно та безпечно подбають про красу та здоров’я Ваших ніжок. Фото наших робіт Ви можете переглянути в нас на сторінці 

Для запису телефонуйте за номером + 380 96 950 53 05

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.