fbpx

Врослий кут нігтя

Врослий кут нігтя

Врослий кут нігтя

Врослий кут нігтя – це вростання нігтьової пластини у боковий валик, що провокує больові відчуття, запалення, а в окремих випадках навіть інфекцію. Врослий кут це дуже неприємно  та максимально некомфортно. Однак, є причини появи врослого кута і якщо дотримуватись рекомендацій подолога дана проблема може вас не хвилювати протягом довгого періоду часу.
Причини виникнення врослого кута нігтя:

  • Тісне взуття.
  • Неправильний зріз нігтя. Нігтьову пластину обрізаємо тільки РІВНО. Не потрібно вирізати смайлики зі свої нігтів.
  • Жорстке та тверде взуття.
  • Надто тісні шкарпетки чи колготки.
  • Анатомічні особливості буди стопи.

Вирішити дану проблему можна! Перш за все, якщо вас турбує вже врослий кут нігтя, не потрібно намагатися самостійно видалити чи вирізати цей кут. Довірте цю справу професіоналу. Часто вирізати кут самому практично неможливо і лишається маленький кусок нігтя, що провокує ще сильніший біль та дискомфорт. Також дуже важливо використовувати стерильні та гострі інструменти, щоб не викликати інші захворювання стопи.

Також для лікування врослої нігтьової пластини використовують титанову нитку, вона формує правильний ріс нігтя. Якщо ж причиною врослих кутів є анатомічна особливість будови стопи, то варто пройти комп’ютерну діагностику стопи та за потреби замовити індивідуальні корегуючі устілки, які будуть тримати стопи в правильному положенні та правильно розподілятимуть навантаження на стопи.

Всі проблеми стопи Ви можете вирішити в Клініці “Подолог Здорова Стопа”™
Для запису телефонуйте за номером +380 96 950 53 05

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.