fbpx

Лікування грибка

грибок стоп

грибок стоп

Грибкові захворювання вражають хоча б раз у житті більше 60% людей.  Грибок на ногах має наукову назву – оніхомікоз. Частіше грибок уражає пальці ніг ніж рук і причиною цього є те, що грибок розвивається в теплому  і вологому середовищі. Неналежне дотримання правил особистої гігієни, нехтування правилами користування місцями загального користування (басейн, лазня, спортзал), неправильно підібране та неякісне взуття – це є основними причинами появи оніхомікозу стоп. Зазвичай грибок потрапляє  в організм через незначні ураження шкіри та нігтів:  подряпина, поріз або будь-яка навіть не суттєва рана.  Важливо після завершення курсу лікування взуття, шкарпетки та інші предмети з якими контактував хворий викинути, задля унеможливлення повторного зараження. 

Важливо розуміти, що грибок не пройде сам по собі. Потрібно при перших ж ознаках розпочинати лікування грибка та звернутись за консультацію до подолога.  Першим дзвіночком появи грибка стоп є свербіж, неприємний запах стоп, зміна форми та кольору нігтьової пластини. На цьому етапі важливо звернутись до лікаря для консультації. Подолог проведе забір матеріалу на здачу аналізу та визначення грибка. Після результатів дослідження буде призначено лікування, яке буде максимально ефективним та допоможе позбутися грибка стоп  в максимально короткий термін.

В Клініці “Подолог Здорова Стопа” в Тернополі надають повний комплекс лікування грибка та проводять повну діагностику стопи. Вам не потрібно відвідувати декілька різних кабінетів для виявлення діагнозу, збору матеріалів на аналізи та лікування оніхомікозу. Це все можна зробити в одному місці. Ми використовуємо сучасні  та ефективні методи лікування, які забезпечать Вам результат та комфорт. Більше інформації можете переглянути на нашій сторінці в Instagtam

Для запису телефонуйте за номером +380 96 950 53 05 

 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.