fbpx

Лікування тріщин

лікування тріщин

лікування тріщин

 

Лікування тріщин – дуже відповідальний та важливий процес для забезпечення краси та здоров’я Ваших ніжок.

Наші стопи вимагають особливої уваги протягом всього року, особливо важливо дбати про комфорт та безпеку своїх ніжок. Скоро розпочинається весняний період, коли ми будемо переходити на весняно-осіннє взуття. Тож при виборі прекрасних черевичків пам’ятайте про комфорт, а не лише про красу. Тісне та незручне взуття, яке не відповідає Вашому розміру ніжки ймовірно буде провокувати появи нових захворювань: врослі кути, натоптиші, тріщини, деформування нігтьової пластини. Тому підходьте до вибору нового взуття особливо ретельно. 

При надмірній сухості, втраті еластичності, довготривалому використанні взутті, що стисне на стопах та п’ятах можуть з’являтись тріщини. Тріщини можуть бути поверхневі та глибокі. Зазвичай тріщини викликають больові відчуття та приносять дискомфорт, тому важливо не зволікати та відразу ж звертатись за допомогою до спеціаліста.  Якщо Ваші стопи схильні то утворення тріщин, то варто регулярно відвідувати подолога та проходити процедуру медичного педикюру для запобігання розвитку патології.

В Клініці “Подолог Здорова Стопа” ми професійно та ефективно проводимо лікування тріщин. Наш спеціаліст проводить комплексний огляд та підбирає відповідне лікування для вирішення Вашої проблеми. В нас також Ви можете пройти комп’ютерну діагностику стопи після чого Вам можна замовити індивідуальн

і корегуючі устілки, які будуть підтримувати Ваші ніжки в правильному положенні та захищати від травмувань.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.