fbpx

Мозолі та натоптиші

Мозолі та натоптиші

Мозолі та натоптиші

Мозолі та натоптиші дуже поширена проблема як серед чоловіків, так і жінок. Вони приносять дискомфорт та можуть мати різні наслідки. Тому важливо вчасно діагностувати їх та надати правильний догляд та лікування.

Мозолі – це локальне ущільнення шкірного покрову у наслідок довготривалого тиску чи тертя. Вони бувають сухими та мокрими. Часто виникають на  стопах. 
Натоптиші – це скупчення та розростання ущільненого шару епідермісу. Виникають у наслідок тиску.

Для того, щоб попередити виникнення мозолів та натоптишів важливо ретельно доглядати за своїми ніжками відповідно до сезону. Зараз  у весняно-літній період часто стикаємось з такою ситуацією як купівля нового взуття. Важливо його підібрати правильно, відповідно ваших розмірів стопи та з якісних матеріалів. Не варто купувати взуття із завуженими носиками, адже вони можуть спровокувати виникнення не тільки мозолів та натоптишів а й врослого кута нігтя. 
Також важливо дотримуватись правил щоденної гігієни стоп. Ноги потрібно мити кожного дня з милом та змінювати шкарпетки. Часто причиною виникнення мозолів є суха шкіра. Тому користуйтесь кремом та лосьйонами для зволоження шкіри ніг.

 

Хочете підготувати свої ніжки до літа? Телефонуйте в Клініку “Подолог Здорова Стопа” ™ вже зараз. Тут якісно та безпечно подбають про красу та здоров’я ваших ніжок. Ми професійного лікуємо мозолі та натоптиші, що подарує  вам ще більше впевненості в собі та своїй ході. 

Телефонуйте за номером +380 96 950 53 05

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.