fbpx

Натоптиші на стопах

натоптиші на стопах

натоптиші на стопах

Натоптиші на стопах – це розповсюджена  проблема, з якою стикається багато людей. Це невеликі, жорсткі ділянки шкіри, які утворюються на стопі внаслідок довготривалого тиску, тертя або надмірного навантаження. На щастя, натоптиші не є серйозною проблемою з точки зору здоров’я, однак, вони можуть бути дуже болісними та заважати звичному способу життя.

Декілька порад, які допоможуть вам позбутися від натоптишів та запобігти їх повторному утворенню.

  1. Використовуйте спеціальні індивідуальні корегуючі устілки. Вони будуть фіксувати стопи в правильному положенні та запобігати різноманітним патологіям 
  2. Правильно підбирайте взуття. Однією з основних причин натоптишів є неправильне взуття, яке не відповідає анатомічним особливостям Вашої стопи та не підтримує правильну анатомію стопи. Намагайтеся вибирати взуття, яке підтримує стопу, не стискає її і не викликає тертя.
  3. Дотримйтесь правильної та ретельної гігієни стоп. Чистота та сухість стоп – ключові моменти у запобіганні натоптишів. Регулярно мийте стопи з використанням  миючого засобу та витирайте їх ретельно насухо  рушником, особливо між пальцями.
  4. Використовуйте спеціальні засоби для догляду за стопами. Існують різноманітні креми, лосьйони та масла для догляду за стопами, які зволожують та живлять шкіру, зменшуючи ризик.

Підготуйте свої ніжки до весняно-літнього сезону. Записуйтесь в Клініку “Подолог Здорова Стопа” на комплексний професійний догляд та отримайте рекомендації щодо щоденного догляду в професійного подолога. 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.