fbpx

Причина появи тріщин на п’ятах

 

 

Тріщини на п’ятах – це поширена проблема стоп. Часто з’являється на  п’ятах та викликає больові та неприємні відчуття. Першочерговою причиною виникнення тріщин є занадто суха та ороговіла частина шкіри, яка стає нееластичної внаслідок чого зазнає подразнення. Часто появу тріщин на п’ятах можна попередити правильним доглядом та щоденною коректною гігієною. 

Важливо зволожувати шкіру  та використовувати спеціальні креми, користуватися  скрабами та пілінгами для стоп. Так само важливо обирати лише якісне взуття по розміру, яке не буде тиснути та викликати дискомфорт при ходьбі. Використовувати шкарпетки лише з якісних матеріалів, що не буде перешкоджати церкуляції повітря.

Розрізняють декілька причин появи тріщин:

  1. Неправильно підібране взуття. Нерівномірне розподілення навантаження на стопи провокує появу тріщин. Важливо обирати взуття, яке буде відповідати розміру вашої стопи та не буде тиснути. Також варто звернути увагу на матеріал. Не варто нехтувати індивідуальними корегуючими устілками. Устілки допоможуть зробити Ваше взуття кращим. Ми виготовляємо устілки лише після повної комп’ютерної діагностики стопи, відповідно устілка буде відповідати всім анатомічним особливостям вашої стопи. 
  2. Нестача вітамінів та корисних мікроелементів в організмі. Тут перш за все варто звернути увагу на свій раціон та спосіб життя. Харчуватись забалансовано та вести активний спосіб життя.
  3. Водний баланс. В сучасному світі та темпі життя ми часто забуваємо таку просто річ, як пити воду. Це дуже важливо не лише для стоп,  а й для організму в цілому.

    Якщо Ви хочете позбутись тріщин на п’ятах, телефонуйте за номером +380 96 950 53 05. В клініці “Подолог Здорова Стопа” наші професіонали бережно та якісно подбають про ваші ніжки та нададуть Вам рекомендації щодо подальшого щоденного догляду за Вашими ніжками.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.