fbpx

Протезування нігтьової пластини

Протезування нігтьової пластини

Протезування нігтьової пластини

 

Протезування нігтьової пластини – це  метод відновлення нігтьової пластини у випадку її пошкодження або втрати. Даний  метод дозволяє створити нову нігтьову пластину, яка точно відповідає формі та розміру вашої оригінальної нігтьової пластини.

Протезування  може бути особливо корисним для людей, які страждають від деформацій нігтьової пластини або хвороб, таких як псоріаз або екзема, які можуть призвести до втрати нігтьової пластини. Часто бувають випадки коли із різних причин (травми, захворювання, грибок, механічні пошкодження) людина втрачає або повністю або частково  свою нігтьову пластину. Протезування виконує всі ті ж функції що і “живий” ніготь. Не варто плутати дану процедуру із нарощенням нігтів в манікюрному салоні. Протезування виконується із високоякісного міцного матеріалу, який водночас і еластичний, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку вашим ніжкам. 

Протезування  пластини підійде Вам, якщо у вас:

  • часткова втрата нігтя внаслідок травми;
  • порушений ріст нігтів;
  • нігтьова пластина розшаровується;
  • є вродженні анатомічні дефекти нігтів;
  • пошкоджений ніготь через хвороби (грибок, псоріаз).

Якщо ви зацікавлені у протезуванні  пластини, зверніться в Клініку “Подолог Здорова Стопа”. Тут якісно та безпечно подбають про красу та здоров’я Ваших ніжок. 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.