fbpx

Стопа

Стопа

Стопа

Стопа є однією з найбільш складних та важливих частин нашого тіла. Вона складається із декількох елементів, в саме: з 26 кісток, 33 суглоба, зв’язок та м’язів, що дозволяє нам стояти, рухатися та виконувати різноманітні рухи. 

Анатомія стопи

Стопа складається з трьох основних частин: передньої, середньої та задньої. Передня частина включає в себе п’ять пальців, а також м’язи та суглоби, які дозволяють нам ходити на носках. Середня частина складається з кісток, які забезпечують нам підтримку ваги тіла та рівномірний її розподіл. Задня частина стопи складається з кісток, які дозволяють нам рухатися та здійснювати різноманітні рухи, такі як згинання та прямування стопи.

Функції стопи

Стопа виконує декілька важливих функцій.
1. Вона підтримує вагу тіла та розподіляти її рівномірно.

2. Вона дозволяє нам рухатися та здійснювати різноманітні рухи.

3. Стопи слугують нам опорою при ходьбі, бігу та інших видах активності, а також при стоянні. 

Догляд за стопою

Догляд за стопою є дуже важливим, оскільки від цього залежить наша здатність рухатись. На жаль, часто люди нехтують правилами догляду до своїми ніжками. Як наслідок, виникають різного роду патології: врослі купити, натоптиші та мозолі, грибок стоп, плоскостопість, деформація нігтьової пластини. 

Подбайте про красу та здоров’я своїх ніжок в Клініці  “Подолог Здорова Стопа” тут безпечно та якісно потурбуються про Ваші стопи. В нас Ви можете отримати повний комплекс з лікування та догляду за своїми ніжками.

Телефонуй вже зараз : +380 96 950 53 05

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.