fbpx

Стрижневий мозоль. Причини виникнення

 

Стрижневий мозоль – це сухе новоутворення шкіри.

Основа-стрижень йде у глиб шкірного покрову. Зустрічається однаково пропорційно як серед чоловіків, так і серед жінок. Часто уражаються ділянки стопи, на які максимально вражається механічне тертя та стискання.  Основною проблемою стрижневих мозолів є те, що вони викликають не лише візуальний дискомфорт, а й больові відчуття. В стані спокою стрижневі мозолі викликають ниючий, тупий біль. А якщо ходити, то гострий, різний та сильний біль.

Причин виникнення стрижневих мозолів може бути декілька.

  1. Першою і основною причиною виникнення стрижневих мозолів є – тертя. Незручне взуття загалом є причиною появи багатьох захворювань стопи загалом (врослі кути, мозолі, натоптиші). Тому потрібно підбирати взуття завжди по розміру та з якісних матеріалів. Взуття не повинно тиснути  та викликати дискомфорт. Для максимально позитивного ефекту та комфорту Ваших ніжок рекомендовано використовувати індивідуальні корегуючі устілки, які допомагають уникнути різного роду проблем стоп. 
  2. Травми. При механічному травмування стопи, організм активує захисну функцію та утворюються ущільнення для формування захисного бар’єру.
  3. Слабкий імунітет, вірусні захворювання.
  4. Грибкова інфекція

Дуже важливо не намагатись видалити стрижневий мозоль самостійно, оскільки лише кваліфікований спеціаліст може оцінити наскільки глибоко розташований стрижень такого мозоля. При самостійному видаленні існує висока ймовірність занесення інфекцій та не повного видалення мозололя.

 В Клініці “Подолог Здорова Стопа” Ви можете позбутись безпечно та якісно стрижневих мозолів та подарувати легкість Ваших ніжкам.

Для запису телефонуйте за телефоном +38 096 950 53 05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.