fbpx

Чому виникають натоптиші?

Натоптиші на ногах

Натоптиші на ногах

Чому виникають натоптиші?
Часто люди, які ведуть активний спосіб життя стикають з різними проблемами зі здоров’ям. Якщо багато часу проводити «на ногах», то виникають проблеми зі стопами: врослий кут нігтя, мозолі, деформація нігтьової пластини, плоскостопість. Ще однією поширеною проблемою є – натоптиші.
Натоптиші – це рівномірно загрубіла ділянка шкіри, яка немає чіткого контуру. Як правило натоптиші формуються на внутрішній частині стопи, біля пальців та на п’ятках на тих ділянках стопи, де максимально тисне вага тіла при ході або ж бігу. Натоптишам характерний білий або жовтий колір. Вони не чуттєві на дотик, але шкіра навколо них може бути запаленою. Натоптиші не несуть загрози здоров’ю, але людям котрі мають супутні захворювання такі як діабет або порушений кровообіг потрібно їх якнайшвидше позбутися. Тому що вони провокують утворення виразок та розвиток інфекцій у верхніх шарах шкіри.

Причин утворення натоптишів може бути декілька:
– Тривале перебування на ногах;
– Надлишкова вага;
– Неправильно підібране взуття;
– Порушення кровообігу в ногах;
– Регулярне ходіння босоніж;
– Тертя, тиск та інші механічні впливи на шкіру;
– Невідповідні шкарпетки.

Для уникнення проблеми достатньо дотримуватись декількох правил: обирайте взуття за розміром, не ходіть босоніж, не обирайте шкарпетки з надто грубою або щільної тканини.
Якщо натоптиші у вас зв’являються регулярно, потрібно провести комп’ютерну діагностику стопи та обрати ідивідуальні корегуючі устілки, які б правильно та рівномірно розподіляли навантаження на стопи.
В Клініці «Подолог Здорова Стопа» Ви можете позбутись натоптишів та отримати професійну консультацію в лікаря-подолога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.