fbpx

Дитячі ортопедичні устілки

Плоскостопість у дітей дуже часто не має клінічних проявів.

Проте, зниження склепінь призводить до втрати амортизуючої функції, вся віддача під час руху переходить на суглоби ніг, збільшуючи навантаження на весь опорно-руховий апарат.

Усе це в подальшому провокує виникнення захворювань хребта, артрозів суглобів, протрузій, грижі міжхребцевих дисків, остеохондрозу тощо.

Невтішна статистика вказує, що у 40 % дітей шкільного віку діагностують плоскостопість.

Використання  ортопедичних устілок вкрай важливо для дітей і підлітків від 6 до 18 років. У цьому віці суглоби і зв’язки пластичні, тому виправлення плоскостопості і подібних патологій більш ефективно, ніж у літніх людей.За аналогією з ортопедичним взуттям, ортопедичні устілки діляться на профілактичні та лікувальні.

Дитячі ортопедичні устілки  мають особливу анатомічну будову:

 – основна їх відмінність – це супінатори різної жорсткості під поздовжнє і   поперечне склепіння. Ці елементи підтримують незрілі м’язи підошви, з одного боку ー знімаючи частину навантаження з них, а з іншого ー тренуючи певні ділянки стопи для гармонійного і повноцінного розвитку склепінь;

 – поглиблення під п’яту для її хорошої фіксації;

 – високі бортики для додання додаткової стійкості стопі.

Ортопедичні устілки для взуття не слід вибирати довільно.

Найкращий і надійний метод – перед покупкою устілок проконсультуватися з ортопедом або подологом, а також пройти діагностування стопи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.