fbpx

Грибкове ураження ніг

Грибок або мікоз є одним з найпоширеніших інфекційних захворювань. Виділяють три основні групи захворювань: поверхневі, глибокі і мікози внутрішніх органів. Найчастіше зустрічається грибок ніг та грибок нігтів.

Симптоми грибкових уражень:

  • Грибок нігтів (оніхомікоз) характеризується появою жовтих смужок у нігтьового ложа, при цьому підвищується ламкість нігтів, втрачається здоровий колір і вигляд пластинки.
  • Грибок стоп часто локалізується в міжпальцевих складках і на перших порах не викликає ніякого дискомфорту. До основних симптомів грибка стоп відносяться сухість та лущення, наявність тріщин та ерозій в міжпальцевих складках.
  • Грибок на руках також починається з появи тріщин в міжпальцевих складках і може переходити на кисті. Грибок на руках приносить багато дискомфорту: шкіра постійно лущиться, мікротріщини та мікротравми посилюють хворобливі відчуття.

Грибок на нігтях лікується за допомогою системних і місцевих препаратів. Для місцевої терапії також використовуються спеціальні препарати та лаки. Грибок шкіри також добре піддається лікуванню, якщо його не запускати. Не варто займатись самолікуванням та пробувати використовувати “народні методи”

Лікар подолог проведе огляд, підбере відповідний догляд та лікування. Грибок можна вилікувати повністю, якщо вибрати правильний метод лікування.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.