fbpx

Мікоз. Лікування в Тернополі

Мікоз стоп – це грибкове інфекційне захворювання, яке вражає зазвичай нігті, стопи, пальці ніг. В народі кажуть – грибок стоп. Хвороба приносить незручності та потребує лікування. Лікувати мікоз важливо на початкових стадіях, коли площа ураження ще не є великою та лікується швидше.
Грибок – це інфекційне захворювання, який часто уражаються в місцях громадського користування. Мікоз любить тепло та вологу. Тому так місця, як лазня, басейн, спортзал часто стають місцем ураження грибком стоп.

Збудники грибка – паразитичні гриби не гинуть навіть при високих температурах. Тому навіть в сухому та теплому середовищі, мікоз просто не розмножується, але все ж таки є. Якщо людина хвора грибком, вона в першу чергу зобов’язана убезпечити людей, котрі проживають з нею від ураження.

Існують також додаткові фактори, які провокують розвиток грибкової інфекцій:
– Недотримання правил особистої гігієни;
– Незручне та тісне взуття;
– Плоскостопіть;
– Підвищена пітливість стоп;
– Послаблений імунітет та супутні хвороби.

Лікувати грибок потрібно на початкових етапах. В Тернополі в Клініці «Подолог Здорова Стопа» Ви можете пройти повну діагностику стопи. В нас є можливість здати всі необідні аналізи для підтвердження мікозу. Також ми використовуємо сучасні методи лікування мікозу. В Клініці «Подолог Здорова Стопа» в Тернополі ми проводимо лікування грибкової інфекції лазером. В нас повністю безпечно та комфортно. Телефонуйте для запису на консультацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.