fbpx

Чому важливо використовувати спортивні устілки?

З приходом літа виріс відсоток ранкових та вечірніх пробіжок, адже це доступний та приємний вид спорту, який до душі багатьом людям. Безумно заняття спортом мають приносити виключно користь для здоров’я та покращувати імунітет.  Однак, важливо займатись правильно, щоб не нашкодити власному здоров’ю та поставі.

Одним з основних обов’язкових атрибутів для заняття спорту є зручне взуття та правильно підібрані устілки. Тому що, під час бігу та інших занять збільшується навантаження та стопи, суглоби, опорно-руховий апарат, колінні зв’язки  та хребет. Часто можна зустріти людей, котрі після заняття спортом мають проблеми зі стопами, появою мозолів та натоптишів.

 Для того, щоб уникнути даних проблем рекомендуємо використовувати професійні індивідуальні устілки для заняття спортом. Ось декілька причин для використання спортивних устілок:

  • Фіксує стопу в правильному анатомічному положенні, що мінімізує можливі вивихи та травми;
  • Рівномірно розприділяє навантаження на стопу та хребет.
  • Забезпечує терморегуляцію;
  • Попереджає плоскостопість;
  • Забирають зайву вологу, що мінімізує шанс появи грибка;

Важливо використовувати якість та професійні устілки для заняття спортом, які принесуть виключно користь вашому здоров’ю та ніжкам.

В клініці «Подолог Здорова Стопа» ми гарантуємо професійну діагностику вашої стопи. Виготовимо індивідуальні устілки для заняття спортом, які забезпечують максимально ефективні тренування.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.