fbpx

Дитячі корегуюючі устілки

Деякі діти стикаються з такими неприємними проблемами як клишоногість або плоскостопість, через які розвивається сколіоз, деформація таза, грудної клітки, суглобів або внутрішніх органів. Тому важливо стежити за правильним формуванням дитячої стопи, для того щоб не упустити момент і вчасно звернутись до лікаря.

Корегуючі (лікувальні) ортопедичні устілки призначені для лікування вже існуючих проблем стопи. Вони виготовляються індивідуально після ретельного огляду подологом. Від профілактичних такі устілки відрізняються ідеальною підгонкою під підошву конкретної людини, наявністю коригуючих клинів і підп’яточників, завдяки чому формується особлива, коригуюча форма виробу.

Індивідуальні устілки для дітей мають багато переваг:

  • Порівняно невисока вартість;
  • Абсолютна анатомічна відповідність підошві;
  • Можливість поетапної корекції наявних проблем.

При зверненні до подолога спочатку проводиться комп’ютерна діагностика стопи. Це спеціальний метод, який виявляє порушення біомеханіки стопи, надмірні точки навантаження, деформацію стоп та нігтів. Після цього відповідно до виявлених проблем виготовляються устілки. Усталки виготовляються з високоякісного матеріалу та ідеально відповідають розміру стопи пацієнта. 

Вибрати та придбати якісні ортопедичні устілки для всієї родини можна у нас! Представлений широкий асортимент для забезпечення максимального комфорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.