fbpx

Встановлення титанової нитки


Нігтьова пластина протягом всього життя може отримувати різного роду деформації та пошкодження. Особливо часто від різних механічних та інших пошкоджень страждають великі пальці на ногах. Часто-густо нігтьова пластина росте не так, якби и нам хотілось. Ніготь може вростати в шкіру, рости догори, ламатись. На щастя, медицина не стоїть на місці і пацієнту достатньо звернутись до фахівця для того, щоб скоригувати ті, чи інші дефекти.

В подології одним з інструментів для корекції росту нігтя є титанова нитка. Титанова нитка – це дріт з нікелю та титану, який корегує деформовану нігтьову пластину. Матеріал з якого виготовляється нитка є абсолютно безпечним та нетоксичним. Систему можна встановлювати навіть дітям.

Титанову нитку використовують не лише, щоб сформувати нігтьову пластину ідеальної форму. Проблема врослого кута нігтя поширена проблема серед пацієнтів будь-якого подолога. Титанова нитка «витягує» кути та допомагає позбутись проблеми.

Процедура встановлення практично безболісна. Спочатку нігтьову пластину очищають та готують до встановлення системи. Потім паралельно нігтю фіксують нитку. Курс лікування від 3 до 12 міс. Все залежить від конкретної ситуації. Важливо дотримуватись всіх рекомендацій свого лікаря.
Після встановлення титанової нитки можна вертатись до звичайного життя. Система виглядає абсолютно природньо та не «кидається в очі».

Якщо Вас турбує врослий ніготь – досить терпіти та займатись самолікуванням. Телефонуйте та записуйтесь до спеціаліста. А ми подаруємо легкість вашим ніжкам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.