fbpx

Видалення мозолів та напоптишів

Видалення мозолів та напоптишів

Видалення мозолів та напоптишів

 

Видалення мозолів та напоптишів – це процедура, після якої Ваші ніжки будуть відчувати легкість та комфорт.

Мозолі та натоптиші не є небезпечиними для здоров’я, але суттєво псують якість життя. Найчастіше причиною виникнення є неправильне взуття, внаслідок якого стопи зазнають тертя, тиск та іншого роду дискомфорт. Частіше з’являються у жінок через те, що саме жінки носять взуття на підборах та взуття котре тисне.

Мозоль – це ороговільна ділянка шкіри, яка виникає внаслідок підвищеного тертя та тиску на певну ділянку. Розрізняють сухі та вологі мозолі. Серед сухих бувають особливо неприємні – стрижневі мозолі. Вони характеризуються наявністю стрижня, який сягає глибоко в шкіру та викликає особливо болючі відчуття. Вологі – це невеличний пухир з водяною основою, який виникає внаслідок механічного пошкодження.

Натоптиші – це рівномірно ороговіла ділянка шкіри, яка не має чіткого контору. Причиною виникнення натоптишів є затвердіння верхнього шару епідермісу. Тригерами до появи натоптишів можуть бути: тривале перебування “на ногах”, заняття активними видами спорту, некомфортне взуття, яке тисне.

Видалення мозолів та напоптишів надає легкість, комфорт та безпеку Вашим ніжкам. В Клініці “Подолог Здорова Стопа” ми проводимо комплексний підхід з лікування та догляду за стопами. В нас працюють професіонали, які гарантують якість та безпеку. Ми викоростовуємо якісне німецьке обладнання та сучасні методі лікування.

Для запису телефонуйте за номером +380 96 950 53 05

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.