fbpx

Видалення стрижневого мозоля

стрижневий мозоль

стрижневий мозоль

Видалення стрижневого мозоля – це процедура, яка подарує легкість та здоров’я Вашим ніжкам. 
Стрижневі мозолі – це сухі утворення, які зазвичай з’являються на стопах. Особливістю даного виду мозоля є  те, що вони мають так звані стрижні, які йдуть углиб шкірного покрову. Звідси відповідно і назва “стрижневий мозоль”. Такими мозолями однаково хворіють як чоловіки, так і жінки. Ділянками утворення стрижневих мозолів є місця на які припадає надмірне навантаження та тертя. 
Стрижневі мозолі приносять не лише естетичний, а й фізичний дискомфорт. Якщо вчасно та одразу не видалити такий мозоль, то з часом вони стають нестерпно болючими та перешкоджають щоденним буденним справам.  

Причин появи стрижневого мозоля є декілька. Однак. основною фахівці вважають надмірне тертя та тиск. Некомфортне та неправильно підібране взуття. Взуття, що не відповідає розміру. Тому, для уникнення появи стрижневих мозолів, перш за все потрібно обирати правильне взуття, що буде відповідати Вашому розміру.
Також причиною може бути травми, грибкова інфекція, довготривале перебування “на ногах”. 

Видалення стрижневого мозоля дуже важливий процес. Не варто намагатись видалити його самостійно, тому що лише фахівець може зрозуміти наскільки глибоко проникло коріння такого мозоля. Також видалення потрібно проводити стерильними та професійними інструмента для унеможливлення занесення інфекцій. 

В Клініці “Подолог Здорова Стопа” ™ ми професійно та безпечно подбаємо про красу та здоров’я Ваших ніжок.

Для запису та консультації телефонуйте за номером +380 96 950 53 05 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.