fbpx

Лікування тріщин

Лікування тріщин

Лікування тріщин

Лікування тріщин.

Тріщини на п’ятах дуже неприємне та поширене захворювання. По перше, це неприємна та неестетично візуально, а також може створювати часто нестерпний біль та дискомфорт. Як  і будь-яке інакше захворювання тріщини спочатку стають маленькими та ледь помітними (саме в цей період потрібно розпочинати лікування), а з часом стають глибокими та нестерпно болючими та потребують професійного лікування. 

Основною причиною появи тріщин на стопам є сухість шкіри та механічні пошкодження. Тому не рекомендовано носити взуття із відкритими п’ятами. щоб запобігти утворенню тріщин на п’ятах. Також важливо регулярно зволожувати та використовувати спеціальні пілінги та скраби, щоб ретельно очистити шкіру на стопах.

Не займайтесь лікуванням тріщин в домашніх умовах, особливо глибоких. НЕ можна зрізати ороговілі частинки тіла лезом, ножицями та інакшими предметами. З проблемою сухості шкіри стоп та появи тріщин зверніться в Клініку “Подолог Здорова Стопа”™ тут  професійно, якісно та безпечно подбають про Ваші ніжки. Лікар проведе діагностику та професійно обробить тріщини на Ваших стопах. Після процедури лікар надасть рекомендації щодо домашнього догляду за ніжкам, щоб попередити утворення нових захворювань стопи в майбутньому. 

Для запису телефонуйте за номером +380 96 950 53 05 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.