fbpx

Підготовка стоп до зими

Саме час підготувати свої ніжки до зимового сезону.

В холодний період на стопи посилюється навантаження. 
Шкарпетки та закрите взуття провокує виникнення врослий кутів, натоптишів, розвиток грибкових інфекцій та інших проблем стоп.

Врослі кути викликаю біль особливо  взимку, тому якщо Вас турбує дана проблема варто позбутись її поскорше. В Клініці “Подолог Здорова Стопа” ми надаємо широкий спектр послуг по догляду за стопами. Ми працюємо лише з високоякісними матеріалами та німецьким обладнанням.

В нас Ви можете позбутись врослих кутів, натоптишів та мозолів. Також ми проводимо повний цикл лікування грибка.
 Також в нас є можливість пройти комп’ютерну діагностику стопи та придбати зимові індивідуальні корегуючі устілки для максимального комфорту та безпеки Ваших ніжок. Зимові устілки забезпечують не лише комфорт, але й тепло Вашим ніжкам. Також варто пам’ятати, якщо Ви працюєте в офісі беріть з собою змінне взуття. Також не допускайте обмороження та не ходіть в мокрому взутті. 
 

В Клініці “Подолог Здорова Стопа” Ви можете отримати омріяну легку ходу та впевнену поставу. Якщо Вас турбують будь-які проблеми стоп телефонуйте та записуйтесь на консультацію. Наші спеціалісти підберуть метод лікування, який буде максимально підходити під Ваш запит. Також надасть рекомендації щодо щоденного догляду за стопами вдома.

Для запису телефонуйте за телефоном +38 096 950 53 05 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.