fbpx

Видалення врослого кута. Тернопіль

Врослий кут нігтя в медицині має назву – оніхокриптоз. Це дуже поширена проблема стопи. Врослий кут викликає больові відчуття та провокує розвиток різного роду інфекцій. Важливо вчасно надати правильну  та професійну допомогу для уникнення розвитку патології.

Причини виникнення врослого кута

Є декілька причин появи врослого кута.  В першу чергу, це – неправильне обрізання нігтя. Нігтя на ногах потрібно обрізати лише рівно. Якщо Ви будете обрізати нігті дугою, ймовірність виникнення врослого кута нігтя значно зростає. Ножиці для обрізання нігтів мають бути гострі та стерильні. Якщо обрізання нігтів у Вас викликає больові відчуття не потрібно намагатись вирізати небажаний кут. Самотужки важко та небезпечно видалити повністю врослий кут. 

Також причиною появи врослого кута є тісне взуття. Часто з вузьким носиком. Якщо взуття довгий час буде стискати Вашу стопу ніготь не зможе рости в правильному напрямку та будуть утворюватись врослі кути. Теж саме стосується шкарпеток та колготок, що стикають пальці. Обирайте взуття за розміром та з якісних матеріалів.

Видалення врослого кута нігтя 

Видалити врослий кут важливо повністю та не залишити частинку. 

Врослий кут не пропаде та не переросте сам собою. Якщо терпіти біль, це не допоможе. Ніготь не “переросте” та не пройде. Часто терпіння лише ускладнює ситуацію та процес лікування.

 

В Клініці “Подолог Здорова Стопа” Ви можете отримати омріяну легкість та позбутись болю. Ми працюємо лише якісними та стерильними матеріалами. Наш спеціаліст бережно та безпечно видалить небажану частинку Вашого нігтя.  Також за потреби встанюємо титанову нитку. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.