fbpx

Тріщини на п’ятах

Тріщини на п'ятах

Тріщини на п’ятах

Люди, які багато часу проводять на ногах часто стикаються з такою проблемою, які тріщини на п’ятах. Така проблема не лише виглядає не дуже привабливо, але й викликає больові відчуття. Тому ця проблемам потребує професійного лікування.
Основною причино виникнення тріщин на п’ятах є сухість шкіри стопи. Тому при правильному догляді за стопами тріщин на стопах можна легко уникнути. Якщо тріщина на стопі глибоке, то це не лише больові відчуття, але й ідеальне середовище для розмноження бактерій та інфекцій. Тому при виникнення таких тріщин можна також заразитись грибком. Проблема має бути обов’язково вирішена для безпеки та здоров’я.
Також до причин виникнення тріщин на п’ятах відносять:
– Дефіцит вітамінів в організмі;
– Недостатній водний баланс в організмі;
– Неправильно підібране взуття;
– Супутні захворювання.

Для попередження виникнення тріщин на п’ятах важливо перш за все дотримувати правил щоденної гігієни стоп, носити лише взуття по-розміру та з якісних матеріалів, підтримувати водний баланс, правильно харчуватись, використовувати живильні креми.
Якісно та безпечно позбутись тріщин на п’ятах Ви можете в Клініці «Подолог Здорова Стопа». Ми використовуємо лише якісне обладнання та стерильні інстурменти. У нас безпечно та комфортно. Спеціаліст з багаторічним досвідом не лише проведе ефективну процедуру, а й надасть індивідуальні рекомендації щодо подальшого догляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.