fbpx

Устілки для спортивного взуття

Устілки

Устілки для спорту

Спорт – тримає наше тіло у формі та запобігає багатьом захворюванням. Люди, які займаються спортом набагато рідше хворіють, мають міцний імунітет та щасливіші.
Одним з найпопулярніших та найдоступніших видів спорту є біг. Часто можна зустріти в парку людей, котрі зранку або ввечері виходять на пробіжку. Біг – це не лише кардіо-навантаження, але й доведено, що люди, котрі займають регулярно бігом зменшують ризик небезпечних захворювань, збільшують тривалість життя та мають кращий настрій та самооцінку.
Однак, варто подбати і про безпеку під час бігу. Важливо підібрати взуття, котре буде підходити для заняття спортом. Кросівки мають мати амортизовані вставки у підошві, тканина та підошва мають бути м’які та гнучкі.
Важливим елементом спортивного взуття є устілки. Устілки – мають бути обов’язково якісні та індивідуальні. Для того, щоб уникнути травм та пошкоджень. Використання індивідуальних устілок значно знижує ризик травмування та розвитку плоскостопості, а також допомагають швидше відновитись після пошкоджень.
В Клініці «Подолог Здорова Стопа» Ви маєте можливість замовити ІНДИВІДУАЛЬНІ ортопедичні устілки для спорту. Спочатку наш фахівець проведе комп’ютерну діагностику стопи. Лише після того замовляємо та виготовляємо устілки. Вони будуть відповідати всім анатомічних особливостям Вашої стопи та будуть правильно розподіляти навантаження на стопи.
Коли стопи знаходять у правильному положенні, опорно-руховий апарат починає працювати більш ефективно та істотно підвищують витривалість спортсмена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.