fbpx

Травми нігтя

Травми нігтьової пластини

Травми нігтьової пластини

Будь-які зміни нігтьової пластини свідчать про якесь захворювання або ж ураження. Здорова нігтьова пластина має легкий рожевий відтінок. Зміна кольору нігтя може свідчити про розвиток грибкової інфекції (мікоз). Але часто можна зустріти і механічні пошкодження.
Ушкодження нігтьової пластини механічно часто відбувається випадково та небажано:
– Вдарились об кут ліжка або дверей;
– Падіння важкого предмету на ногу;
– Незручне взуття, яке тисне;
– Невдалий педикюр.
Перше що ми відчуваємо при механічному пошкодження це біль. Важливо не терпіти та не чекати поки симптоми минуть самі. Потрібно звернутись до фахівця для діагностики та оцінки ступеня ураження. В деяких випадках під нігтьової пластиною формується видиме скупчення крові. Палець може опухнути на почервоніти.
В Клініці «Подолог Здорова Стопа» в Тернополі наш спеціаліст за потреби може зняти уражений чи травмований ніготь. Також причиною зняття нігтя може бути і грибок, який інфікує нігтьову пластину.
Для того, щоб Ви відчували себе максимально комфортно в нас є послуга протезування нігтьової пластини. Візуально важко відрізнити справжній ніготь від штучного, тому Ви можете бути абсолютно впевненим та не відчувати естетичного дискомфорту.
Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.