fbpx

Як зрозуміти, що у Вас грибок нігтів

Грибок нігтів – це інфекційне захворювання. Найбільшому ризику підлягають люди з пониженим імунітетом, діабетом, травмами шкіри та ногтів. Як розпізнати грибок нігтів? Найпростіший спосіб – звернутись в клініку “Подолог Здорова Стопа”.

Характерні симптоми грибка нігтів:

  1. Зміна кольору нігтя: від білуватого до жовто-коричневого. Також при наявності грибка міняється форма та структура нігтів. Вони починають відслоюватись, ломатись, пластина потовщується та втрачає блиск.
  2. Якщо зміна кольору нігтя супроводжується неприємним запахом потрібно звернути увагу – це також частий симптом грибка нігтів. Такий запах виникає через відмирання тканин навколо нігтя.
  3. Деколи при грибку нігтів виникають неприємні відчуття. Наприклад сильний свербіж. Також деякі пацієнти відчувають біль під час натискання на ніготь. 

Якщо ці всі симптоми присутні потрібно звернутись до лікаря-подолога. Подолог візьме аналіз на грибок нігтів та поставить точний діагноз.

Для профілактики грибка потрібно дотримуватись таких правил:

  • регулярно мити руки та ноги;
  • рівно обрізати нігті та дезинфікувати кусачки для нігтів після обрізання;
  • міняти шкарпетки;
  • носити взуття з матеріалів які дихають та дезинфікувати старе взуття;
  • надівати шльопанці в басейні та роздівалках;
  • переконуватись, що в манікюрному салоні якісно дезинфікують інструменти.

У клініці “Подолог Здорова Стопа” працюють висококваліфіковані подологи та дерматологи з багаторічним досвідом, ми надаємо повний цикл лікування грибка, результатом Ви будете задоволені!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.