fbpx

Профілактика врослого нігтя

Врослий ніготь – це досить поширена проблема, яка завдає фізичний та естетичний дискомфорт.  Однак, якщо дотримуватись доволі простих правих гігієни та догляду за своїми ніжками, то дану проблему можна успішно уникати.

  1. Перш за все, необхідно правильно обрізати нігті. А саме, не зрізайте кути та не обрізайте нігті надто коротко. Ніготь має трішки виступати над м’якою тканиною на формувати рівну лінію, тоді нігтьова пластина не буде вростати.
  2. Відмовтесь від тісного та вузького в передній частині взуття. Для комфорту ваших пальчиків обирайте взуття, де залишається простір для циркуляції кисню. Важливо, щоб взуття не тиснуло зверху на нігтьову пластину.
  3. Дотримуйтесь правил особистої гігієни: мийте ноги теплою водою з милом, витирайте сухим рушником, регулярно змінюйте шкарпетки.
  4. Для того, щоб покращити кровообіг у ваших стопах після миття розтирайте та розминайте пальця знизу до верху.
  5. Регулярно відвідуйте лікаря подолога, адже лише професіонал може правильно та професійно доглянути за вашими стопами та нігтями. Якщо у вас виник мінімальний дискомфорт негайно відвідайте лікаря, для того щоб усунути проблему максимально швидко та з мінімальними наслідками.

Якщо Ви відчуваєте дискомфорт в області нігтя – зверніться до подолога. Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.