fbpx

Лікування стрижневого мозоля

Загрубіла та тверда ділянка шкіри, що виникає під час тертя або підвищеного тиску – мозоль. Випуклі та жовтуватого кольору зазвичай бувають сухі мозолі. Стрижневі мозолі стричиняють некомфортні та болісні відчуваття, оскільки  вони мають твердий стержень та занурені глибоко в шкіру. 

Появу стрижневних мозолів викликає механічний вплив на певну ділянку шкіри. Розмір даного мозоля залежить від того, наскільки часто одне і те ж саме місце піддається впливу некомфортного взуття. Спочатку мозоль “проростає” у верхній шар шкіри, але ігнорування даної проблеми може призвести до глибоково вростання. Не варто пробувати видаляти стрижневий мозоль самостійно, тому що ви можете усунути проблему лише локально та занести інфекцію, яку додатково прийдеться теж лікувати.  Для того, щоб видалити мозоль необіхно звертатись до лікаря-подолога, тому що спеціаліст видалить його без подальших наслідків та рецидивів. 

Отже, якщо ви помітили ороговілу ділянку шкіри з невеликою запальною горбинкою, зміну кольору шкіри на жовтувато-коричневий, при легенькому натискані на мозоль ви відчуваєте біль, телефонуйте і ми  допоможемо Вам усунути проблему на початковому етапі та подаруємо легку ходу та легкість вашим ніжкам. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.