Безпечність манікюру та педикюру

Останнім часом дуже багато людей звертаються до дерматологів зі скаргами на появу грибка в ділянці нігтьової пластини. Серед таких звернень, – 70% становлять люди, які робили манікюр чи педикюр. Важливо пам’ятати, що лікування грибка дуже довгий процес, а тому потрібно ретельно ставитись до вибору таких місць, як салон краси.

Грибкові захворювання, або так звані оніхомікози – це ураження нігтьової пластинки та нігтьового валика, які передаються забрудненими інструментами, якщо вони неякісно обробляються.

Грибок – не єдине захворювання, яким можна заразитися під час даних процедур, наслідки  можуть бути доволі непередбачуваними та неприємними. Це можуть бути будь-які захворювання, які передаються через контакт, порізи та кров.

Але всі ці моменти не означають, що манікюр робити не потрібно. Навпаки, кожна людина повинна доглядати за своїми нігтями – як на руках, так і на ногах. Манікюр рекомендують робити один раз на три тижні. Те ж саме стосується і педикюру. Адже нігтьова пластина повинна рости добре, а нігті – виглядати гарно.

Тож як обрати манікюрний салон та переконатися в безпеці манікюру чи то педикюру.

Перш ніж довіритись майстру, потрібно перевірити його та салон на дотримання ключових вимог:

  • гігієни майстра, стерилізації інструментів та дезинфекції поверхонь.

Основні заходи безпеки:

  • майстер обов’язково має бути у формі, масці, стерильних рукавичках, змінному взутті, охайно виглядати;
  • важливо, щоб у салоні була стерилізаційна зона, де стерилізуються інструменти;
  • усі інструменти мають ретельно стерилізувати та дезинфікувати після роботи з кожним клієнтом. Це не повинно бути лише бризкання якимось розчином. Після того, як закінчилася процедура, всі інструменти мають пройти процедуру очищення. Спочатку інструменти занурюють у дезинфікувальний розчин, потім перекладають в ультразвукову мийку, а далі ретельно просушують. А вже після цього їх поміщають у крафт-пакети і кладуть у сухожирову шафу на 120 хвилин за температури 180 градусів;
  • рушники та серветки повинні бути одноразовими або ж піддаватися обробці;
  • необхідно звертати увагу на термін придатності та умови зберігання препаратів;
  • кожен майстер повинен володіти достатньою кваліфікацією та мати сертифікати про проходження навчання(різноманітні курси, семінари з дезинфекції, стерилізації і т. д.)

Ще один варіант – купити власний набір для майстра, навіть пилочку, адже її зазвичай не стерилізують, а саме на пилочці залишається найбільше нігтьового пилу. Тобто, щоб інструменти були тільки вашими і використовувались лише для вас.

На даний час манікюр чи то педикюр не може коштувати від 100 до 200 гривень. Його собівартість є більшою. Особливо, якщо використовувати якісні препарати. На сьогоднішній день ціна гарного манікюру чи то педикюру з покриттям повинна бути в межах 250-500 гривень. У такому разі людина більш-менш може бути впевненою, що всіх необхідних правил дотримано, і вона не заразиться якимись грибковими чи то іншими інфекціями.

При дотриманні вище перелічених умов манікюр з педикюром буде гарним та безпечним.

Сучасні технології, професіоналізм та безпрецедентно високі вимоги до питання безпечності всіх процедур – три головних правила нашого салону.

Довіряйте тільки професіоналам і фанатам  своєї справи, не нехтуйте власним здоров’ям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.