Манікюр та педикюр. Апаратний чи обрізний?


Манікюр  та педикюр стали невід’ємною частиною життя, особливо жіночого, адже доглянуті нігті на руках та ногах – це престиж, комфорт, почуття впевненості.

Манікюр повинен бути не тільки гарним, а й безпечним!

На даний час існує декілька основних методик виконання манікюру та педикюру.

Класичний(обрізний)  – найбільш поширений.

В процесі цієї процедури проводиться розм’якшення кутикули з використанням спеціальних розчинів. Після ванночки кутикулу видаляють за допомогою манікюрних щипчиків. Для створення необхідної форми використовуються спеціальні ножиці, а для завершення процедури застосовується пилочка. Затверділа  шкіра зі ступні видаляється спеціальним лезом.
Особливість класичного манікюру полягає в тому, що процедуру треба повторювати регулярно (1 раз в тиждень). Варто врахувати, що при близькому розташуванні капілярів використовувати цей спосіб обробки не рекомендується. Цей же момент стосується власниць чутливої шкіри.  
Педикюр класичний не рекомендується застосовувати при наявності захворювань ніг. Розпарювання не дозволяється виконувати при варикозі і тромбозі. Людям, які страждають від цукрового діабету, також необхідно відмовитися від цієї процедури.

Європейський (не обрізний) – проводиться без допомоги ножиць.

Під час цієї процедури спочатку підпилюються нігті, а потім на кутикулу наноситься спеціальна рідина, в склад якої входять молочні і фруктові кислоти. Вони розм’якшують шкірку навколо нігтя і попереджують її подальший ріст. Видалення  кутикули здійснюється за допомогою лопаточки або палички із апельсинового дерева. Ороговівша шкіра п’ятки оброблюється спеціальним скребком чи пилочкою з грубим абразивом. У порівнянні з попереднім видом цей метод є безпечнішим та більш гігієнічним.

Апаратний метод.

Принципова відмінність  від класичного полягає у повній відмові від рідин та ріжучих інструментів на користь апарату, що забезпечує найбільш ретельний і дбайливий догляд та гарантує абсолютну безпеку і гігієнічність.
Видалення кутикули виконується за допомогою швидких шліфувальних насадок, що обертаються, які повністю замінюють майстрові щипчики, ножиці, апельсинові палички і т.д. і при цьому шкіра, яка розташована навколо нігтя, не пошкоджується. Прилад використовується для полірування, видалення огрубілої шкіри, шліфування
Для обробки пластини застосовуються спеціальні пом’якшуючі креми для загрубівшої шкіри і речовини для жорстких і врослих нігтів. Вони мають дезінфікуючі властивості, тому при використанні цього методу практично повністю анулюється ймовірність розповсюдження грибкових захворювань.
Такий метод ідеально підійде власницям тонкої шкіри. Ще одна перевага полягає в тому, що процедура не травматична. Навіть при близькому розташуванні судин існує мінімальний ризик того, що шкіра буде зачеплена під час проведення.
Завдяки відсутності травм і дрібних пошкоджень шкіра зростає не надто інтенсивно, тобто плюс такого методу полягає в тривалому ефекті. Майстри рекомендують звертатися до апаратного методу раз в 2 тижні або й рідше.

Основною перевагою апаратного методу є безпека, адже цей метод мінімалізує травматизм і анулює можливість інфікування.
Апаратний педикюр і сучасні методики корекції нігтів можуть допомогти забути про біль, що провокується вростаючими нігтями, відновити ніготь.
Медичний педикюр показаний хворим з цукровим діабетом, майбутнім мамам, літнім людям, адже саме у цих груп людей широко поширені проблеми зі станом ніг!
Різниця між апаратним і обрізним методами досить суттєва, якщо враховувати все вищесказане.

Тим, хто турбується про своє здоров’я  та безпеку варто звернутися до апаратного методу.
Скориставшись один раз апаратною методикою Ви більше не захочете повертатись до обрізного педикюру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.