fbpx

Як зрозуміти, що у Вас грибок?

Ураження нігтя грибком можна помітити на перших стадіях, якщо уважно ставитись до свого здоров’я та звертати уваги на зміни в організмі.

Грибкова інфекція – це ураження нігтьової пластини на руках або ногах. Часто грибок уражає людей з ослабленим імунітетом або хронічними захворюваннями. Здоровий та сильний організм не дасть можливості проникнути та розмножуватись грибку. Грибкова інфекція потрапляє в організм людини зазвичай через механічні пошкодження навколо нігтьового ложа або через отвір між нігтьовою пластиною та нігтьовим ложем. Часто грибок проникає через нестерильні інструменти майстра манікюру.  Тому ретельно обирайте свого майстра. Також часто грибок можна «підхопити» в басейнах, лазнях, спортзалах, масажних кабінетах або ж інших місцях загального вжитку. Завжди, якщо плануєте відвідати подіне місце беріть з собою змінне взуття та не ходіть босоніж. Після ретельно вимийте ноги чи руки з милом та насухо витріть. Регулярно змінюйте шкарпетки.

Відомо, що будь-яке захворювання простіше та ефективніше вилікувати на початкових стадіях. Тому, якщо Ви помітили хоча б один з перелічених пунктів, зверніться за  консультацію та оглядом до лікаря-подолога:

  • Нігтьова пластина стала значно товщою;
  • Відчуття печіння та свербіжу;
  • Неприємний запах, який не зникає навіть після миття;
  • Зміна кольору на жовтий або коричневий;
  • Можуть формуватись м’які впадини.

Отож, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям свої близьких. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт, біль та соромитесь показати свої ніжки, телефонуйте за номером +38 (096) 950 53 05 ми з радістю допоможемо Вам.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.