fbpx

Врослий ніготь (оніхокриптоз)

Існує дуже багато факторів, які провокують появу врослого нігтя (оніхокриптоз).  Наведемо декілька основних причин появи цієї проблеми:

  • Неправильне обрізання нігтя. Часто, коли ніготь немає естетично гарної форми спроби змінити її приводять до запалення кута нігтя. НЕ можна вирізати чи обрізати кут нігтьової плаcтини. Нігті на ногах потрібно обрізати РІВНО та гострими ножицями.
  • Незручне взуття або ж не по-розміру. Коли носик взуття тисне на ніготь, це провокує деформацію нігтьової плаcтини. Обирайте взуття з натуральних матеріалів, воно не повинно Вам ніде тиснути та бути по-розміру.
  • Деформування нігтьової пластинки після грибкової інфекції.
  • Спадкова схильність.
  • Механічні пошкодження.

Оніхокриптоз провокує больові відчуття, оскільки ніготь вростає  в шкіру і виникає набряк та може бути виникнення пухирів. Біль посилюється при носінні вузького взуття. Не намагайтесь видалити врослий кут самостійно. Неправильне видалення лише погіршить ситуацію.

Якщо ви в м Тернопіль, запрошуємо Вас на діагностику та професійне вирішення проблеми стопи. В нас Ви можете позбутись врослого нігтя професійно та ефективно. Лікар надасть індивідуальні рекомендації по догляду за Вашими ніжками. За потреби можемо встановити титанову нитку.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.