fbpx

Кому потрібна комп’ютерна дігностика стопи?

Стопа людини приймає на себе все навантаження тіла. Мінімальні порушення та відхилення від норми провокують низку захворювань.  Тому важливо ретельно та відповідально ставитись до своїх стоп.

Що таке комп’ютерна діагностика стопи?

Комп’ютерна діагностика стопи (плантограма) – обстеження, яке надає максимально точний результат щодо анатомічних особливостей стопи. За допомогою даного методу дослідження можна виявити плоскостопість стопи. Комп’ютерна плантограма – новий метод. Слово плантограма розшифровується з латинської, як planta (підошва) та graphio (малюнок). Метод проведення плантографії відрізняється від інших своєю простотою, інформативністю та безпечністю. Цей метод діагностики дозволяє дослідити стан стопи та побачити ті відхилення які іншими методами непомітні.
  
Коли потрібно пройти планову діагностику стопи?

Рекомендовано проходити діагностику стопи дітям, оскільки організм розвивається та формується стопа. Задля уникнення відхилень в формуванні стопи потрібно 2 рази на рік проходити планову діагностику. Оскільки, саме в шкільний період можливе утворення плоскостопості. 
Також регулярно мають проходити процедуру спортсмени. Саме в них максимальне навантаження йде на стопи. Відповідно навантаження має розподілятись рівномірно по всій стопі.
Також всім хто відчуває, такі ознаки:

  • біль в стопі, пальцях;
  • біль в шиї, спині;
  • судоми та оніміння кінцівок;
  • важко підібрати зручне взуття;
  • візуально деформувалась стопа;
  • нерівномірно зношується взуття;
  • маєте вродженні відхилення.

Як пройти комп’ютерну діагностику стопи?

Процедура не потребує особливої підготовки та не займає багато часу. Все що Вам потрібно це обрати свого спеціаліста, який допоможе Вам та проведе професійну діагностику. Після чого надасть висновок та рекомендації. В Клініці “Подолог Здорова Стопа” Ви можете пройти комп’ютерну діагностику стопи. Наш спеціаліст надасть Вам консультацію. За потреби можна замовити індивідуальні корегуючі  устілки. 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.