Косметика Gehwol

Косметика Gehwol – це професійний догляд для Ваших ніг на основі лікарських рослин і масел, які стимулюють кровообіг, підтягують шкіру, роблячи її гладкою та еластичною.

Бренд Gehwol відомий більше 150 років. Перший крем для ніг був створений в 1868 році в місті Люббек. За рахунок унікальних властивостей він став популярний у всьому світі, а разом з ним і компанія виробник. Її засновником був хімік Едуард Герлах. В даний час це велике виробництво, яке пропонує споживачам 14 серій товарів для догляду за шкірою ніг. Крім того, в асортименті представлені креми для рук і деякі масажні товари.

Основною особливістю продукції даної німецької марки є її вузька спеціалізація. Вибираючи косметику для ніг Gehwol, потрібно враховувати, що всі засоби мають вузьку спрямованість і покликані вирішувати якусь конкретну проблему.

Продукція відзначається високою ефективністю. В її виробництві використовуються переважно натуральні складові. Косметика проходить ретельне тестування на різних етапах виготовлення. Бренд не зупиняється на досягнутому, випускаючи нові засоби по догляду за шкірою ніг.

Засоби випускаються в упаковках різного об’єму. Споживачі можуть придбати продукцію в ємностях від 30 мл до 5 літрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.