Laufwunder

Laufwunder – професійна лінія по догляду за стопою.

У 1973 році Франц Люттіке разом з дружиною Урсулою, володіючи невеликим капіталом, але величезним ентузіазмом, заснував підприємство «Франц Люттіке Гмбх» у Майнерцхагене. Свою роботу він починає з купівлі у фірми Бістерфельдт рецепта засобу по догляду за стопою «Лауфвундер», виготовленого в 1939 році. З безліччю труднощів, в маленькому приміщенні почалося виробництво препарату «Лауфвундер».

Торгова марка Laufwunder – це німецькі професійні засоби для педикюру, догляду за ногами, нігтями і стопою, це комбінування якісної, корисної для шкіри сировини з рослинними екстрактами і природними матеріалами. У рецептурі всіх засобів використовується першокласна сировина і високі технології. Саме тому якість продукції залишається бездоганною вже протягом більше 70 років. Вся продукція  розробляються під контролем відомих німецьких фахівців в області подології. Перед надходженням у продаж кожна партія продукту Laufwunder проходить мікробіологічне тестування незалежним інститутом.

У лінійці Laufwunder представлені бальзами, креми, засоби для розм’якшення (кератолітики), масла та спреї. Унікальний комплекс екстрактів лікарських рослин, що входить до складу всіх засобів, надає яскраво виражену лікувальну дію: знімає втому і напругу, надає тонізуючу і заспокійливу дію, пом’якшує і зволожує шкіру, сприяє її регенерації. Кілька продуктів Laufwunder отримали нагороду престижної європейської премії індустрії краси Forum Beauty Aword.

Показання до застосування: суха огрубіла шкіра, натоптиші, мозолі і тріщини. Продукція будинку Lutticke (Німеччина) включає в себе:

  • професійну лінію косметичних засобів для щоденного догляду та вирішення проблем шкіри стоп і ніг торгової марки Laufwunder;
  • професійну серію протигрибкових препаратів Mykored;
  • серію профілактичних засобів для догляду шкірою стоп і ніг Callusan;
  • ортопедичні пластирі та ортези.

Використовуємо косметику найкращих світових подологічних лідерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.