fbpx

Ознаки плоскостопості

Плоскостопість – захворювання, яке характеризується деформацією стопи, а саме опущенням склепіння стопи. В наслідок плоскостопості знижується ресорна функція стопи, що збільшує ризик травмуватись. Важливо виявити патологію на початковому етапі, щоб уникнути серйозних проблем з суглобами, опорно-руховим апаратом та хребтом. 

Плоскостопість буває набута  та вроджена. Причиною виникнення захворювання може бути:

  • генетична схильність;
  • перенавантаження або ж відсутність фізичної активності;
  • зайва вага;
  • механічне пошкодження м’язів;
  • неправильне взуття.

Плоскостопість можна виявити легко на початкових етапах. Якщо Ви відчуваєте біль при ході, швидку втомлюваність стоп варто перевіритись чи немає у Вас плоскостопості. Далі стопа візуально стає ширшою та взуття, яке Ви носили до того, здається маленьким та тисне. На наступній стадії Ви можете відчувати оніміння пальців ніг, печіння та дискомфорт в стопах. 

Ви можете легко перевірити чи є у Вас плоскостопість в домашніх умовах. Потрібно взяти білий аркуш та фарбу або ж крем. Нанесіть фарбу на всю стопу та відбийте на білому папері. Далі уважно перегляньте свій відбиток стопи. Виїмка має бути більше половини стопи. Якщо ж у Вас фарба покриває більшу частину стопи Варто звернутись за допомогою до професіоналів.

Зазвичай плоскостопість  можна попередити та вилікувати на початкових етапах. 
Для цього зверніться за консультацією в клініку “Подолог Здорова Стопа”. Тут Вам проведуть повну діагностику стопи та призначать максимально ефективне лікування. Подбайте про свої стопи заздалегідь. Навіть, якщо Вас нічого не турбує Ви можете пройти плантограму та переконатись в здоров’ї свої стоп.

Якщо у Вас буде діагностовано плоскостопість.  Наші лікарі нададуть консультацію та призначать індивідуальні корегуючі устілки, за допомогою яких можна вилікувати або ж попередити плоскостопість. 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.