fbpx

Стрижневий мозоль та його видалення

Часто люди з активним способом життя стикаються з такою проблемою, як стрижневий мозоль. Основною причиною появи якого є постійний тиск та тертя. При початковому виявленні проблеми можна легко позбутись стрижневого мозоля. 

На відміну від звичайних мозолів, стрижневий має свою специфіку.  Стрижневий мозоль має твердий корінь – стрижень. Візуально він дуже схожий на підошовні бородавки. Тому для правильного лікування та визначення діагнозу потрібно звернутись за консультацією до подолога. 

Першими ознаками стрижневого мозоля є сухість стоп. Уражена ділянка може свербіти та набувати відчуття поколювання. Даний вид мозолів є доволі специфічним та викликає больові відчуття. Найчастіше стрижневі мозолі з’являться на подушечках пальців та міжпальцевих проміжках. При ходьбі стрижневі мозолі викликають біль та спотворюють поставу. 

ЛІКУВАННЯ СТРИЖНЕВОГО МОЗОЛЯ

На жаль, стрижневий мозоль не зникає сам по собі. Та його неможливо видалити в домашніх умовах. Ба більше,  видалення  стрижневого мозоля вдома категорично заборонено. Оскільки ви не можете знати як глибоко дійшов мозоль всередину. Також спочатку потрібно виявити чи дійсно це саме стрижневий мозоль, а не бородавка. 

Важливо відповідально віднестись до видалення стрижневого мозоля. Потрібно видалити не лише верхівку, а й повністю весь корінь, який може глибоко проходити через епідерміс. 

В клініці “Подолог Здорова Стопа” ми гарантуємо якісне та безпечне лікування проблем ваших стоп. В тому числі наші фахівці професійно видалять стрижневий мозоль на Вашій стопі та подарують красиву та впевнену ходу.  Досить терпіти біль та дискомфорт записуйтесь на консультацію за номером +380 (96)  9505305

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.