Про що розкажуть стопи?

Про що розкажуть стопи?

Читати можна не тільки по руці, але і по нозі

Джейн Шиан (Jane Sheehan) – рефлексологіст з Великобританії, займається визначенням характеру за особливостями стопи з 1998 року. Автор трьох книг про читання по стопах, одна з яких називається “Let us read our feet!”. Проводить семінари, читає лекції і публічні читання на різних заходах взуттєвих брендів.

Ось кілька її спостережень, якими можна скористатися для визначення характеру людини за будовою стопи.

  • Широка стопа: якщо людині важко підібрати собі взуття, тому що ширина стопи перевищує середньостатистичну, це означає, що ви маєте справу з трудягою, який не може ні хвилини посидіти без справи і постійно чимось займається. Якщо права стопа ширша за  ліву – це означає, що  в минулому власник такої ноги був невтомним трудоголіком, але зараз зменшив оберти і навчився розслаблятися і відпочивати. І навпаки, якщо ширша ліва стопа, значить, людина зараз працює більше і старанніше, ніж будь-коли.
  • Вузька стопа: володар вузької стопи звик до того, що люди роблять багато за нього. Він вміє і любить доручати оточуючим різні справи, а сам без докорів сумління в цей час розслабляється і відпочиває.
  • Високий підйом: якщо звід стопи високо піднятий, це вказує на те, що людина володіє великою внутрішньою силою і відновлює сили на самоті. Це не означає, що володар високого підйому мовчазний, – просто йому легше все зробити самому, ніж просити про це оточуючих.
  • Низький підйом: людина з низьким підйомом – екстраверт. Вона відпочиває в оточенні інших людей, не любить залишатися сама і потребує допомоги та підтримки оточуючих.
  • Пахучі ноги: Джейн Шиан називає це «ефектом скунса» і трактує інтенсивний запах ніг як бажання людини відгородитися від вимог оточуючих.  
  • Великий палець зігнутий в сторону: причиною вигину не обов’язково є бурсит – запалення суглоба. Палець може бути зігнутим від природи. Якщо він зігнутий під великим кутом, – швидше за все, людина занадто багато робить для інших, зовсім забуваючи про власні інтереси. Невеликий кут вигину характеризує людину, яка готова допомогти, але без зайвого фанатизму.
  • Абсолютно прямий великий палець: дана риса говорить про те, що її власник – сильна особистість, вміє в потрібний момент сказати «ні» і не брати на себе непотрібні зобов’язання.
  • Великий палець широко відставлений від інших: велика відстань між великим і другим пальцем характеризує людину, у якої зв’язок між логічним і емоційним  дуже слабкий. Іншими словами, така людина «спершу робить, а потім думає». Часто буває таке, що вона погоджується на щось, а на наступний день її раптом осіняє «Боже мій, і навіщо я тільки в це вплуталась ?!».  
  • Короткий мізинець: його володар вміє повеселитися і любить прості радощі життя. Наприклад, він із захопленням може повалятися в купі листя, пограти в сніжки і побитися подушками.
  • Мізинець «лежить на боці»: якщо мізинець повернутий в бік так, що ніготь «дивиться» не в стелю, а на стіну, це означає, що його володар прекрасно розуміє суспільні норми, але зумів виробити свій особливий стиль поведінки. Як правило, люди з такими мізинцями відрізняються бунтарським духом і бажанням все завжди зробити по-своєму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.