fbpx

Причини деформації нігтьової пластини

З деформацією нігтьової пластини часто стикаються як чоловіки, так і жінки. Буває навіть і діти. Причин може бути безліч. Тому важливо вчасно виявити проблеми та звернутись за консультацією. Деформація  може бути різна: потовщення нігтьової пластини, зміни в рості, ослаблені та ламкі нігті, з’являються плями, поверхня стає ребристою. 

Як відрізнити хворий ніготь від здорового

Здоровий ніготь має товщину 1 мм, нігтьова пластина гладенька та світло-рожевого кольору.

Хворий ніготь набуває іншого відтінку (жовтий, червоний, чорний), має потовщення, може бути механічне пошкодження, нерівний деформований край.

Причини деформації нігтьової пластини

  • механічні пошкодження;
  • нестача вітамінів;
  • неправильне взуття;
  • грибок;
  • неправильне харчування;
  • генетичні збої.

Причин може бути безліч. Найтиповішою проблемою є механічні пошкодження.  Після удару або невдалого педикюру. Важливо вчасно звернутись за допомогою до фахівця, для видалення згустку крові, якщо він утворився. Нестача вітамінів може спричинити послаблення нігтьової пластини та ламкість.  Деформація може бути після незручного та невдало підібраного взуття. При грибку пластина потовщується та набуває жовтуватого відтінку та шкіра навколо нігтя потовщується. Важливо!  Якщо ви помітили ознаки гриба не намагайтесь приховати це лаком для нігтів чи іншими процедурами. Потрібно звернутись до спеціаліста та вилікувати це захворювання. Жоден кваліфікований майстер педикюру не буде проводити Вам дану процедуру, якщо у Вас є ознаки зараження грибком.

Лікування

Ми допоможемо Вам вирішити проблеми деформації нігтьової пластини. В нас Ви можете отримати комплексну діагностику та наш фахівець підбере лікування, яке принесе максимальний ефект. 

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.