fbpx

Профілактика мозолів

Мозоль – ділянка загрубівшої шкіри, який виникає в результаті тиску або тертя. Мозолі на стопах, пальцях ніг, між пальцями та на п’ятці – знайомі кожній людині. Мозолі створюють дискомфорт та порушують нормальний ритм життя людини.

Профілактика мозолів:

  • Перше і найбільше правильне рішення – якісне та відповідно до розміру взуття. Старайтесь не використовувати кеди та кросівки на резиновій підошві, взуття на основі шкір.замінників, синтетичне та на високому каблуку;
  • Використовуйте спеціальні устілки створені відповідно до особливостей Вашої стопи з врахуванням всіх нюансів;
  • При покупці нового взуття варто використовувати спеціальні пом’якшуючі засоби;
  • Правильний догляд за ногами. Педикюр та догляд за ногами є важливими. Це не тільки спосіб зберігати ніжки красивими, також те як Ви доглядаєте за стопами впливає на положення стопи в взутті;
  • У випадку виникнення перших симптомів мозолів (болюча мозоль, водяниста мозоль) не варто займатись самолікуванням, зверніться до професіоналів які допоможуть позбутись проблеми та проконсультують як запобігти її виникненню в майбутньому.

В клініці Подолог Здорова Стопа працюють справжні професіонали своєї справи які задоволенням Вам допоможуть та подарують легкість Вашим ніжкам!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.