fbpx

Лікування оніхогрифозу в Тернополі

Оніхогрифоз – захворювання нігтьової пластини, яке характеризується деформацією та потовщенням. Хвороба має больові відчуття та неприємний естетичний вигляд. Частіше зустрічається серед людей похилого віку. Часто люди соромляться деформації пластини та не звертаються за допомогою до подолога. Оніхогрифоз – така ж сама хвороба, як і будь-яка інша, тому важливо не запуска її та лікувати.

Причин виникнення потовщення нігтьової пластини можу бути декілька:
– Ендокринні порушення;
– Механічні пошкодження нігтьової пластини;
– Спадкова схильність;
– Тісне та незручне взуття;
– Псоріаз;
– Наслідки грибкової інфекції;
– Проблеми з імунною системою.
– Неправильна гігієна нігтів.

Перші ознаки оніхогрифозу
Важливо при перших ознаках розпочати лікування оніхогрифозу. Не запускайте процес. Коли Ви відчуваєте біль про ходьбі, дискомфорт при одяганні взуття, біль коли натиснути на ніготь, зверніться до подолога за консультацією. Ніготь під час оніхогрифозу стає товстіщим та його важко підрізати звичайним способом. Оскільки ніготь важко обрізати він продовжує рости та закручуватись, що створює больові відчуття. В основному на цьому хворобу страждають похилі люди, які не в змозі самостійно повноцінно доглядати за стопами та нігтями на ногах. Внаслідок супутних захворювань та зниження імунітету оніхогрифоз успішно прогресує.

Лікування оніхоргрифозу
Наближається зимовий період – подбайте про свої ніжки. Молоді люди, зверніть увагу на ходу своїх рідних та запишіть їх на прийом до лікаря-подолога. Не варто соромитись своїх ніжок. І Клініці «Подолог Здорова Стопа» Ви відчуєте легкість своїх стоп. В нас спеціаліст позбавить дискофорту та подарує легку ходу. Ви більше не будете відчувати біль при прогулянці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.