Апаратний медичний педикюр

Педикю́р — спеціальний догляд за пальцями ніг (наприклад, видалення мозолів, полірування нігтів). По суті — аналог манікюра для ніг. У минулому педикюром займалися цирюльники. На початку XX ст. в Європі з’явилися спеціальні заклади для виконання педикюру.
У домашніх умовах для догляду за ногами використовується нескладний інструментарій у вигляді щипців, ножиць, пилок, шматочків пемзи та інших. А також мазі, креми і протимозольні пластирі. Але за допомогою таких засобів складно вирішити всі проблеми з шкірою стопи, а особливо, при наявності грибкових захворювань, хворобливих мозолів і натоптишів. Для повноцінного догляду за стопами необхідні знання фізіології, спеціальне професійне обладнання та навички роботи з ним.
Оптимальним рішенням для професійного догляду за стопою є апаратний педикюр. Вперше процедура апаратного педикюру була використана німецькими  фахівцями і саме в лікувальних цілях – з допомогою спеціального апарату вони допомагали своїм пацієнтам позбавлятися від мозолів.
У порівнянні з традиційним обрізним, педикюр апаратний володіє цілим рядом переваг:

 • Безпечність. Відсутність ризику отримання травми або інфікування, оскільки тканина в ході педикюру не зрізається.
 • Відсутність протипоказань. Процедура дозволена навіть хворим на цукровий діабет, що дозволяє їм вирішувати нерозв’язну раніше проблему “діабетичної стопи”
 • Ретельність. Апаратний метод дозволяє обробляти стопу набагато ретельніше, ніж це робиться під час процедури традиційного педикюру.
 • Швидкість. Важливо також і те, що для процедури потрібно набагато менше часу, ніж для звичайного педикюру
 • Масаж. Під час виконання педикюру апаратом відбувається точковий масаж всіх рефлекторних зон, розташованих на стопі. Це дає додатковий оздоровчий ефект.. Після виконання такої обробки стоп, на них корисно нанести маски, пілінг, використовувати парафінотерапію.

Регулярний апаратний педикюр призводить до того, що шкіра на ногах грубіє все повільніше.
При проведенні апаратного педикюру основним інструментом для обробки шкірних покривів і нігтів є професійний педикюрний апарат, який трохи нагадує стоматологічну бормашину. Він також приводиться в дію потужним двигуном, має безліч різних насадок, що обертаються на великій швидкості.
Процедура виконання педикюру апаратом полягає в ретельній обробці ороговілих ділянок  стопи за допомогою спеціальних шліфувальних насадок. Вони мають різний діаметр, і є як для поверхні нігтів на ногах, так і для обробки шкіри. 
Процедуру медичного апаратного педикюру проводить фахівець – подолог. Перед початком процедури подолог оглядає пацієнта, оцінює стан шкірних покривів стопи і нігтів. Потім фахівець-подолог обробляє нігті і шкіру антисептиком та наносить гель, що розм’якшує шкіру і який робить загрубілі ділянки шкіри більш м’якими і податливими до видалення
Наступний етап – обробка шкіри за допомогою апарату з використанням різних насадок для різних ділянок ступні, починаючи з кутикули на пальцях, закінчуючи п”яткою.
Після обробки шкіри, майстер береться за нігтьові пластинки: їм надається потрібна форма, проводиться шліфування та обробляються лікувальними розчинами. В кінці процедури стопи очищають за допомогою лосьйону, масажними рухами наносять живильний крем. Вся косметика для медичного педикюру містить протигрибкові речовини.
Під час виконання апаратного педикюру можна вирішити безліч проблем захворювань шкіри стоп і нігтів:

 • відновити нігтьову пластину
 • виправити врослий ніготь (це один з нехірургічних способів вирішення даного захворювання)
 • позбутися потовщення нігтьової пластини
 • видалити м’які і тверді мозолі
 • видалити бородавки
 • очистити ділянки гіперкератозу

Також апаратний педикюр застосовується при лікуванні та профілактиці тріщин, в комплексній терапії мікозів нігтів і шкіри стопи, при «діабетичній стопі»
Апаратна косметологія дарує красу і здоров’я ніг, відчуття легкості, гладкість шкіри, позбавляє від проблемних ділянок на стопах і дозволяє лікувати нігті на ногах!
Апаратний медичний педикюр – це маса переваг, які роблять процедуру безболісною, комфортною і безпечною!
Подаруйте своїм ніжкам  відчуття легкості, здоров’я і красу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *