fbpx

Стрижневий мозоль

Стрижневий мозоль

Видалення стрижневого мозоля

 

Зараз дуже активний ритм життя у всіх. Люди, які багато часу проводять часу на ногах або ж активно проводять час стикаються з різного роду проблемами пов’язаними зі стопами. Розповсюдженою проблемою є сухі мозолі, які викликають больові відчуття. Особливим різновидом мозоля є стрижневий мозоль. Це щільне утворення, яке має корінь та немає порожнини. Цей мозоль є не лише естетично непривабливим, а й викликає сильні больові відчуття.

На вигляд такий мозоль має округлену форму та має блідо-білий колір. Стрижневий мозоль – це ороговіла частина, яка росте вглиб та має стрижень. При натисканні на  мозоль відчувається колюча біль, тому що кінчик кореня впивається в м’яку тканину. Стрижневий мозоль виступає над шкірою та шапочка має жовтий або жовто-сіре забарвлення. По центру помітне поглиблення. Довжина сягає від пару міліметрів до пару сантиментрів.

Причин виникнення може бути багато. Виділимо декілька основних.
– Незручне взуття з вузьким носиком, на шпильках та тісне;
– Часте ходіння босоніж;
– Проблеми з зайвою вагою;
– Грибок нігтів на стоп;
– Носіння взуття з неякісних матеріалів;
– Механічне пошкодження стопи.
Важливо НЕ намагайтесь видалити стрижневий мозоль самостійно. Оскільки, Ви не можете знати наскільки глибокий мозоль. Неможливо видалити повністю мозоль самостійно, а можна лише занести інфекцію.

В Клініці «Подолог Здорова Стопа» Ви можете позбутись проблеми повністю безпечно. Наші фахівці працюють лише стерильними стерильними інструментами.

Ми подаруємо легкість Вашим ніжкам!

Наш інстаграм

Наш Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.